niedziela, 8 marca 2015

Rysunkowo


Ahoj! Witajcie w piękną słoneczną niedzielę! ;) Dzisiaj pochylimy się na chwilę nad moimi ostatnimi rysunkami. Generalnie coś naprawdę dobrego się ostatnio dzieje z moją kreską i powoli zaczynam rysować tak, jak bym chciała i coraz to bardziej jestem z siebie zadowolona. Oczywiście - do ideału jeszcze długa i kręta droga ale łatwiej iść widząc, że jest sens.

Niedawno był ważny dzień dla wszystkich harcerzy - 22 lutego czyli Dzień Myśli Braterskiej. Z tej okazji powstał pierwszy prezentowany dzisiaj rysunek. Powstał on w całkiem krótkim czasie, bo około 1,5 godziny szkicowania i tyle samo czasu kolorowania. Jak na rysunek "na szybko" myślę, że jest naprawdę dobrze. Druhnę można znaleźć na Komiksie Harcerskim.


Po ostatniej współpracy z Komiksem Harcerskim skoczyły mi polubienia strony do ponad 300 co też zainspirowało mnie do podzielenia się moją radością z czytelnikami i stworzyłam taki oto rysunek. Jestem wdzięczna wszystkim obserwatorom ❤

Na koniec dwie prace z zimowiska. Pierwsza to komiksowa współpraca z autorem harckomiksu. W wolnej chwili odstąpiłam mu laptopa z tabletem a on nabazgrał dwa kadry i powiedział "teraz mi to narysuj". Po skończonej pracy zostałam pochwalona ^^ i ja też uważam, że wyszło całkiem ok, no ale ocena należy do was. ;)

W ramach jednych zajęć starałam się przekonać swoje marudy, że komiksowanie nie jest wcale takie straszne... udało mi się uzyskać naprawdę ciekawe rezultaty, którymi niestety nie mogę się pochwalić :( Mogę natomiast pokazać swoją pracę pt. "Udowodnię wam, że rysowanie w stylu Adventure Time nie jest wcale takie trudne" No bo przecież nie jest, prawda? ;)


Oto Adam, Łukasz i ja czyli skład kadry zimowiska naszej drużyny. Wszystkim tak się spodobało, że teraz muszę przygotować taką grafikę jako nadruk na koszulkę w ramach pamiątki po wyjeździe. Takie rzeczy naprawdę cieszą. ;)

Ze spraw innych, mam nowe kolano - jak można było zauważyć na moim instagramie przez co w końcu jestem uziemiona i mogę sobie w spokoju blogować... albo tak mi się tylko wydaję :o

Pozostawiam was z Paulem Simonem i życzę wszystkim kobietom udanego święta, dużo szczęścia i mnóstwa słodyczy (od których się w ogóle nie tyje! ;) ). No to pa!

6 komentarzy:

 1. Jestem zdziwiona, że jeszcze nie otworzyłaś jakiejś działalności, typu robienie koszulek na zamówienie, kalendarzy or smth like that. Jakby nad tym dłużej posiedzieć i rozreklamować, to można by zarabiać fajne pieniądze ;__;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały czas się nad tym zastanawiam ale póki co próbuję bardziej rozwinąć bloga i stać się bardziej rozpoznawalna (;

   Usuń
 2. Masz talent, więc koniecznie rób coś w tym kierunku! : D

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ten rysunek pora na zimowisko też chce takie koszulki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, czuwaj! ^^ Mogłabym wykorzystać ten rysunek pory na zimowisko na fanpage mojego szczepu? Organizujemy zimo na feriach i przydałby się nam do promocji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach tak jasne ;) W takich sprawach lepiej pisać do mnie maila lub na facebooku żebym mogła szybko odpisać, w czasie sesji/przedsesji nie mam zbytnio czasu przeglądać komentarze na blogu chociaż bardzo bym chciała :(

   Usuń