poniedziałek, 31 października 2016

Album wyjazdowy - cz. I majówka w Poznaniu

Hej, hej! Od początku tego roku zaczęłam prowadzić swój własny album Project Life i absolutnie się wkręciłam. O dużym albumie poopowiadam kiedy indziej ale dzisiaj chciałam napisać trochę o takim mniejszym (6 x 8 cali). Kupiłam go z myślą o umieszczaniu w nim rozkładówek z różnych dłuższych wyjazdów. Dzisiaj chciałam podzielić się pierwszą częścią czyli naszym majówkowym wyjazdem do Poznania.

 

 
 
Pocztówka koniecznie musiała się tutaj znaleźć ;)

 


No i tyle! :) Jak się podobało?

Na koniec dla zainteresowanych materiały, których użyłam - karty od Becky Higgins Notes & Things, Better Together, Currently i September Skies; album, karty, koszulki i naklejki z Familly Portraits, papier z We R (kolekcja Wildflower - robiłam też z niej te katki), papier od Sodalicious, wydrukowane karty od Sahin Designs, koszulki i ozdoby z Simple Stories.

Jeszcze tylko piosenka, która ostatnio stawia mnie na nogi rano jadąc do pracy i umila powroty do domu (: Trzymajcie się ciepło i do następnego razu!

4 komentarze:

 1. Ale super strony! I widzę, że byłaś niedaleko mnie, mieszkam blisko okrąglaka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Trochę zazdroszczę tego mieszkania w Poznaniu, bo strasznie ładny jest <3 ale z drugiej strony nie ma też co narzekać na mój ukochany Śląsk :)

   Usuń
  2. To prawda, Poznań jest cudny! Polska w ogóle jest piękna :)

   Usuń